Ochrona Danych Osobowych zgodnych z RODO

Nowe unijne Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [dalej: Rozporządzenie Ogólne Ochrony Danych Osobowych (RODO)] obowiązuje już od 25 maja 2018 r.

Nowe podejście do Ochrony Danych Osobowych zmienia całkowicie dotychczas stosowane systemy. Z uwagi na dynamicznie zmieniające się zagrożenia spowodowane szybkim rozwojem technologii, unijni urzędnicy wprowadzili rozporządzenie nie zawierające żadnych konkretnych wytycznych, aby nie trzeba było ich dostosowywać do zachodzących zmian. Z tego wynika, że Ochrona Danych Osobowych nie może sprowadzać się do wykonania kilku jasno określonych czynności lecz do zaprojektowania całego systemu tej ochrony. Projektowanie systemu będzie polegało na przygotowaniu procedur osobno do każdego procesu działającego w przedsiębiorstwie, który wykorzystuje dane osobowe.

Oferujemy kompleksową pomoc naszych Ekspertów w zakresie Ochrony Danych Osobowych, w tym:

·         audyty w zakresie spełnienia wymagań nowego unijnego Rozporządzenia Ogólnego Ochrony Danych Osobowych (RODO),

·         przygotowania dokumentacji i procedur niezbędnych do wprowadzenia wymagań RODO,

·         szkoleń organizowanych i dedykowanych indywidualnie Klientom,

·          świadczymy usługi pełnienia obowiązków Inspektora Danych Osobowych.

 

Jesteśmy organizacją działającą na rynku od kilkunastu lat, posiadającą duży potencjał kadrowy oraz spore osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych. Nasz zespół składa się z Ekspertów z dziedzin: ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji, informatyki oraz prawa. Eksperci posiadają solidne doświadczenie oraz uczestniczą w procesie ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

Jesteś zainteresowany naszą usługą – zapraszamy do kontaktu.


W celu przygotowania indywidualnej oferty, prosimy o kliknięcie ikony poniżej,

która przeniesie Państwa do formularza.

 a72ac78c-17b9-452c-bef2-81a316be9793pngCopyright 2019 all rights reserved by Qwantum