O nas

QWANTUM – Systemy Zarządzania sp. z o.o. rozpoczęła działalność w maju 2002 roku. Główna siedziba znajduje się w Sopocie. Posiadamy też przedstawicielstwa w Warszawie i Łodzi ale działamy na terenie całej Polski.


Spółka powstała z myślą, aby doradzać przedsiębiorcom w różnych obszarach zarządzania firmą. Dzięki wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu, wskazujemy jak umacniać przewagę konkurencyjną, poprawiać efektywność i zwiększać wartość przedsiębiorstwa.

Misją Spółki jest pomoc w doskonaleniu oraz zwiększaniu konkurencyjności polskich przedsiębiorstw.
Osiągamy to działając profesjonalnie, skutecznie i efektywnie stosując proste, przyjazne rozwiązania.

Wysoka jakość świadczonych przez Nas usług jest potwierdzona certyfikatem systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2015 w zakresie doradztwa i doskonalenia organizacji.

Jesteśmy użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biuro informacji Gospodarczej S.A. popieramy etyczne powadzenie działalności gospodarczej.

W 2006 roku otrzymaliśmy tytuł Laureata w X edycji Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości. W 2007 roku nominowano nas do Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy Edycja 2007″. W 2008 r. otrzymaliśmy wyróżnienie w XI edycji Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości oraz przyznano nam również Nagrodę Przewodniczącego Sejmiku Województwa Pomorskiego Prof. Brunona Synaka w kategorii Laureat Dekady konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości. W 2011 roku po raz kolejny otrzymaliśmy nominacje do Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy Edycja 2011″.

 

W rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbes 2011″ zajęliśmy 59 miejsce spośród 118 nagrodzonych w województwie pomorskim. Posiadamy również Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za 2012 rok.

 

W 2018 roku otrzymaliśmy Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy, przyznawany firmom, które aktywnie działają na rzecz budowania społecznej odpowiedzialności biznesu, a także stosują się do najwyższych standardów dbałości o środowisko naturalne.

 

Współpraca z Nami to:


  • poprawa rezultatów,
  • wymierne korzyści osiągane poprzez profesjonalne rozwiązania i usługi,
  • indywidualne podejście do realizacji projektów,
  • gwarancja poufności i zachowania tajemnicy działalności Klienta oraz dbanie o dobro jego interesów.

Jesteśmy liderem na rynku doradztwa w zakresie wdrożeń innowacyjnych rozwiązań zarządzania i doskonalenia organizacji. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno instytucje administracji państwowej oraz samorządowej, małe przedsiębiorstwa prywatne jak i duże ogólnopolskie korporacje.

QWANTUM – Systemy Zarządzania sp. z o.o. współpracuje w zakresie wdrażania systemów zarządzania, bezpieczeństwa informacji, ochrony danych, doskonalenia procesów oraz doradztwa strategicznego z doświadczonymi i wyspecjalizowanymi Ekspertami. Naszą kadrę tworzą ludzie przez cały czas zdobywający nową wiedzę i umiejętności dzięki czemu nasze usługi utrzymują się na najwyższym poziomie. Korzystając z doświadczenia naszych Ekspertów oraz przyjętej formuły działania, jesteśmy w stanie realizować usługi w każdej branży i dla każdego rodzaju działalności gospodarczej na terenie całej Polski.

Copyright 2019 all rights reserved by Qwantum