Doradztwo Biznesowe

Jednym ze strategicznych obszarów działalności Naszej Spółki jest wspieranie Klientów w osiąganiu coraz lepszej pozycji konkurencyjnej na rynku, w którym funkcjonują. Obecnie większość firm w Polsce i na świecie stosuje podejście procesowe w zarządzaniu przedsiębiorstwem, lecz bardzo często ocenia swoją działalność jedynie w kontekście skuteczności prowadzonych działań a nie chce ich efektywności. Działając w ten sposób, przedsiębiorstwa nie są w stanie skutecznie wygrywać z konkurencją. Nasze usługi koncentrują się na poprawie efektywności procesów głównych, np. produkcyjnych, logistyki, sprzedaży oraz pomocniczych bądź zarządczych, np. utrzymania ruchu, planowania produkcji, zarządzania finansami, itp.


Jeśli którekolwiek z poniższych stwierdzeń jest obecnie odpowiedzią na nurtujące Państwa przedsiębiorstwo problemy, wówczas powinni Państwo skorzystać z usług Naszej Spółki.


  • Wzrost produktywności o 20%,
  • Skrócenie czasu realizacji zamówienia średnio o 50%,
  • Zmniejszenie produkcji w toku o 70%,
  • Zmniejszenie zajmowanej powierzchni produkcyjnej o 20%,
  • Redukcja czasu przezbrojeń maszyn o 60%,
  • Redukcja poszczególnych elementów kosztów bezpośrednich średnio o 15%.


Każde przedsiębiorstwo jest inne, stąd każdy projekt realizowany przez naszych Ekspertów wygląda inaczej. Niezmienne jest jednak nasze podejście do rozwiązywania problemów. Każdy projekt przeprowadzamy w oparciu o szczegółową analizę organizacji. Badanie to jest przeprowadzane „na żywym organizmie” i ma na celu określenie potencjału poprawy efektywności procesów biznesowych. Naszym nadrzędnym założeniem przy współpracy z Klientami jest wskazanie takich rozwiązań, które nie będą wymagały znaczących nakładów inwestycyjnych. Dajemy gwarancję, że efekty finansowe naszych projektów znacznie przewyższą koszty poniesione przez organizację na ich prowadzenie.


Jesteś zainteresowany naszą usługą – zapraszamy do kontaktu.


W celu przygotowania indywidualnej oferty, prosimy o kliknięcie ikony poniżej,

która przeniesie Państwa do formularza.

 a72ac78c-17b9-452c-bef2-81a316be9793png


 

Copyright 2019 all rights reserved by Qwantum